PIERWSZY RAZ

[podpis] MBA, PAP
Metro nr 339, wydanie z dnia 04/05/2004SPORT, str. 16

Robert Korzeniowski po raz pierwszy stanął na podium zawodów w chodzie o Puchar Świata

W niedzielę w niemieckim Naumburgu Polak zajął drugie miejsce na dystansie 20 km za mistrzem...

RP-TEM

• Robert musiał

Chodziarski mityng w Krakowie "Na Rynek Marsz" zorganizował i wygrał mistrz olimpijski, świata i Europy Robert Korzeniowski. Dzięki osobistym kontaktom Korzeniowski zaprosił pod krakowski ratusz najl

• ARTUR PAWLIKOWSKI

GW Poznań

LUDZIE Poznaniak, który w niedzielę wygrał hondę civic. Wylosowano go spośród tych, którzy wzięli udział w telefonicznym plebiscycie Telewizji Polskiej na najpopularniejszego sportowca 1998 r. Wśród

• Lekkoatletyka / Pójdzie Korzeniowski

GW Poznań

Krajowa czołówka chodziarzy z mistrzem olimpijskim i mistrzem świata Robertem Korzeniowskim na czele wystartuje w sobotę w Poznaniu w zawodach ogólnopolskiej ligi chodziarzy. Zawody zostaną rozegrane