CO SIĘ ZDARZY NA PLAŻY W PIĄTEK

GW Szczecin nr 159, wydanie z dnia 09/07/2004KARTKA ZNAD MORZA, str. 16

Kołobrzeg

Human Football Tables. Zawody w piłce nożnej - "ludzkie piłkarzyki". Plaża centralna, godz. 10-24.

Mistrzostwa Miasta Trójek Koszykarskich na powietrzu. Startować mogą ws...

SZ-DLO

• Nasz w EPBF

GW Kielce

Radosław Babica z Contactu Kielce zajął wysokie 5. miejsce w turnieju Euro-Tour 9 Ball rozegranym w niemieckim Willingen. Kielczanin Marcin Krzemiński został wybrany do zarządu Europejskiej Federacji

• Ewald z pucharem

GW Kielce

Adam Ewald z Contactu Kielce zdobył Puchar Polski w odmianie 14/1 na zawodach, które rozegrano w Miętnem koło Garwolina W finale zawodnik Contactu Kielce pokonał najwyżej klasyfikowanego w Polsce w o

• CO SIĘ ZDARZY NA PLAŻY. NIEDZIELA

GW Szczecin

Międzyzdroje Teatr Nadmorski, godz. 19.30, kabaret Mumio z Katowic. Bilety 30 i 75 zł (rodzinne). Puchar Europy w formule windsurfing. Plaża obok molo. Wystawa akwariowa "Ryby z rafy koralowej",