Sanok pokonany

[podpis] MK
SPORT dodatek do SPORT nr 63, wydanie z dnia 15/03/2004PODKARPACKIE, str. 15

HOKEJ * I liga, play-off

To przecież nie tak miało być. W pierwszym meczu play-off o wejście do ekstraklasy hokeiści KH Sanok przegrali na własnym lodowisku z Cracovią

Zaczęło się obiecująco dla sanoczan. W 5. minucie groźnie strzelał Burnat. W 10. minucie wszystko poszło zgodnie z planem. Tomasz Demkowicz zagrał do Kosteckiego, który z bliska skierował krążek do siatki Cracovii. Niestety, już chwilę później miejscowi nie wykorzystali dwóch minut gry w przewadze, kiedy na ławce kar przebywał Ptaczek....