Pierwsza zmiana / BIATHLON. Agata Suszka

[podpis] mic
GW Katowice nr 298, wydanie z dnia 23/12/1997SPORT, str. 7

Na pierwszej zmianie w biathlonowej sztafecie biega zazwyczaj najlepsza zawodniczka. U nas jest to Agata Suszka, która wraz z koleżankami zajęła wysokie, piąte miejsce w Pucharze Świata w fińskim Kontiolahti.

Biathlonistka chorzowskiego klubu Dynamit ma już praktycznie zapewniony olimpijski start, wywalczony dzięki dobrym wynikom w ubiegłym sezonie. Suszka miała wtedy dobrą passę. W mistrzostwach świata wywalczyła 10. miejsce w biegu na 15 kilometrów i 13. na dystansie dwukrotnie krótszy...