Nokaut po przerwie

[podpis] JERZY WALCZYK, WROCŁAW
SPORT dodatek do SPORT nr 98, wydanie z dnia 26/04/2004, str. 2

Polar Wrocław 1 (0) - ŁKS 3 (0)

ŁKS przełamał fatalną passę trzech kolejnych spotkań bez zwycięstwa. Na dodatek pokonał kandydata do spadku

Wszystkie wiosenne mecze ŁKS wygrywał różnicą jednej bramki. Po 45 minutach spotkania z Polarem Wrocław nic nie wskazywało, że pod- opieczni trenera Wojciecha Boreckiego mogą wreszcie pokusić się o bardziej efektowne zwycięstwo. - Każdy kto usłyszy wynik, powie, że ŁKS nas rozjechał. Tymczasem w pierwszej połowie byliśmy lepsi - powiedział po meczu Jacek Sorbian, pomocn...