Najtrudniejsze za mną

[podpis] ROZMAWIAŁ JAKUB LISOWSKI
ŻEGNAJ II LIGO dodatek do ŻEGNAJ II LIGO, dodatek do GW Szczecin nr 139, wydanie z dnia 16/06/2004, str. 1

Bogusław Baniak dla "Gazety"

W I lidze nie będziemy rewelacją, ale chcemy zakręcić się wokół miejsc 6.-8. Później pomyślimy o europejskich pucharach - mówi szkoleniowiec Pogoni

Jakub Lisowski: Gratuluję.

Bogusław Baniak: Co tu dużo mówić, mam za sobą najtrudniejszy rok w pracy trenerskiej. Awanse z Amiką Wronki, Lechem Poznań czy Stalą Szczecin kosztowały mniej wysiłku. Proszę sobie przypomnieć, że pojechałem w ubiegłorocznej przerwie do Piotrkowa Trybunalskiego, by ta...