Nowy lider na święta

[podpis] OPR. MIROSŁAW GLONEK, MARCIN BUKOWSKI
GW Bydgoszcz nr 299, wydanie z dnia 22/12/2004SPORT, str. 14

PIŁKA NOŻNA * Liga Halowa BLPN

Duet Corimp-Hewar Team zrobił piękny prezent na święta piłkarzom Computeksu (to dawny Transtech): oba zespoły przegrały mecze, a że Computex pokonał Stary Fordon, przynajmniej przez trzy tygodnie będzie liderem

Computex przystępował do niedzielnego meczu, znając wyniki najgroźniejszych rywali (bo kilka spotkań odbyło się już w poprzedni wtorek). Dotychczasowy lider Corimp uległ jedną bramką Chemico, mimo że do przerwy prowadził 3:1. W drugiej odsłonie nie trafił do bramki ani...