Dramat w trzech aktach

[podpis] LIS
GW Szczecin nr 17, wydanie z dnia 21/01/2005SPORT, str. 12

VII LO (niebieski strój) pokonało X LO 27:24 w meczu finałowym rozgrywek o mistrzostwo Szczecina szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej. Siódemka dziewcząt potrzebowała do zwycięstwa aż dwóch do...

SZ-DLO

• Dramat w dwóch aktach

GW Poznań

Pierwsza połowa - trzy stuprocentowe okazje bramkowe dla zamojskiego Hetmana. Druga połowa - jeszcze więcej takich sytuacji dla Lecha Poznań i przestrzelony przez "Kolejorza" rzut karny. Efekt końcow

• Dramat w czterech aktach

SPORT

Trener AZS-u Politechnika Radomska Mariusz Mazur stwierdził po meczu z Zastalem Zielona Góra, że radomianie przeżywają kryzys. To chyba jednak zbyt łagodne określenie, bo akademicy zostali niemal upo