Mistrz Kowalik

[podpis] RZEK
GW Bydgoszcz nr 30, wydanie z dnia 05/02/2005SPORT, str. 12

Żużel na lodzie? To nie problem. Przynajmniej dla Mirosława Kowalika. Wczoraj z łatwością triumfował w drugiej edycji mistrzostw Torunia w rywalizacji na lodowej tafli. Kowalik wygrał wszystkie sw...

BY-DLO

• Triumf Jutrzenki

Tomasz i Jacek Gollobowie oraz Piotr Protasiewicz stracili na własnym torze tylko jeden punkt w sześciu wyścigach i zdobyli dla Jutrzenki-Polonii piąty z rzędu tytuł mistrzów Polski w jeździe parami.

• Krzyżaniak mistrzem

Jacek Krzyżaniak z Apatora DGG Toruń zdobył w piątek tytuł indywidualnego mistrza Polski, wygrywając w barażowym biegu z Sławomirem Drabikiem. Zawody oglądało 20 tys. widzów. Klasyfikacja zawodów: 1.

• ŻUŻEL / Wyścigi parami

GW Poznań

Po raz 23. odbędzie się dzisiaj Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych na Żużlu. Tym razem areną Wielkiego Finału będzie stadion w Gnieźnie przy [ul.Wrzesińska]iej. Na gnieźnieńskim torze wystąpią naj