Hetman lepszy, Monitoring od września, W Stalowej gorąco, Remis w Przemyślu, Resovia bez bramkarza

[podpis] MK, TW, ML
GW Rzeszów nr 34, wydanie z dnia 10/02/2005SPORT , str. 8

Piłka Nożna * Sparingi

Piłkarze rzeszowskiej Stali od porażki na własnym boisku zaczęli serię sparingów. Podopieczni trenera Adama Domaradzkiego ulegli Hetmanowi Zamość 2:3. Tłoki Gorzyce zremisowały ze Stalą w Stalowej Woli 0:0

Rzeszowianie do 73. minuty prowadzili 2:1, ale w przekroju całego meczu lepsze wrażenie pozostawiła bardziej poukładana ekipa gości, co udokumentowała w końcówce spotkania. W pierwszej połowie przez większość czasu walka toczyła się na połowie Stali. Obydwa trafienia dla rz...