Zdeklasowali lidera

[podpis] MTS
SPORT dodatek do SPORT nr 297, wydanie z dnia 20/12/2004INNE WYDARZENIA, str. 8

KOSZYKÓWKA * II liga mężczyzn

Aż dwudziestoma punktami rozbili w Kielcach koszykarze UMKS dotychczasowego lidera II ligi Mickiewicza Katowice. Podopieczni Włodzimierza Środy wygrali 107:87

Kielczanie rozpoczęli mecz od mocnego uderzenia. Twardą, urozmaiconą obroną zupełnie wyłączyli z gry rozgrywających gości, którzy kompletnie się pogubili. Po trzech minutach było już 10:2 po efektownym wsadzie Rafała Gila. Po kolejnych trzech i dwóch przechwytach Miłosza Krajewskiego gospodarze prowadzili 27:6! Po tak f...