POLSKI BANK INWESTYCYJNY / Szybki pieniądz

[podpis] (JŻ)
GW Katowice nr 81, wydanie z dnia 05/04/1995, str. 8

POLSKI BANK INWESTYCYJNY / Szybki pieniądz

Jeśli firma przekaże pieniądze z jednego oddziału Polskiego Banku Inwestycyjnego, jej kontrahent, który ma [rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe] w innym oddziale tego banku może nimi dysponować już po kilku minutach.

Pierwsza publiczna prezentacja największego w Polsce elektronicznego systemu przekazu pieniędzy o nazwie Impuls odbyła się wczoraj w katowickim oddziale Polskiego Banku Inwestycyjnego oraz 12 jego oddziałach w Polsce.

System funkcjonuje od listopada ubiegłego roku. Z ...

KA-DLO

Podobne artykuły

 • Miliardy dla PKP InterCity

  Gazeta Wyborcza

  PKP InterCity przez 10 lat dostanie niemal 2,8 mld zł dofinansowania do nierentownych pociągów międzywojewódzkich. Dzięki temu otrzyma też kredyt z Europejskiego Banku Inwestycyjnego na zakup szybkich pociągów Pendolino.

 • Bank dla rolnika

  Gazeta Wyborcza

  Preferencyjne kredyty z dopłatami do odsetek, konta, karty, lokaty, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia - wbrew pozorom oferta dla rolników jest naprawdę szeroka. Ale trzeba jej szukać przede wszystkim w lokalnych bankach spółdzielczych

 • [BANK INWESTYCYJNY MORGAN STANLEY...]

  Gazeta Wyborcza

  BANK INWESTYCYJNY MORGAN STANLEY dobrze ocenia perspektywy gospodarcze Polski i podtrzymuje swoją wcześniejszą ocenę wiarygodności kredytowej Polski (BBB). - Spodziewamy się, że w tym roku wzrost gos

Polecane tematy