Stalówka kontrolowała

[podpis] TOMASZ WELC, GRZEGORZ STĘPIEŃ
SPORT dodatek do SPORT nr 13, wydanie z dnia 17/01/2005KOSZYKÓWKA, str. 7

Koszykówka mężczyzn ; I liga, 19. kolejka

Koszykarze Stali Stalowa Wola nie mieli problemów z przerwaniem zwycięskiej passy Spójni Stargard Szczeciński. Już po pierwszej kwarcie prowadzili różnicą 17 punktów i kontrolowali przebieg meczu

- Ostatnio wiele godzin spędziliśmy w podróży i być może to był powód tego, że w pierwszej kwarcie w pewnym momencie przestaliśmy grać - tłumaczył po meczu trener gości Ireneusz Purwiniecki. Była to pierwsza porażka zespołu ze Stargardu Szczecińskiego pod wodzą tego szkoleniowca.