Chelsea i Milan

[podpis] RAFAŁ STEC, MEDIOLAN, LOP
Gazeta Wyborcza nr 85, wydanie z dnia 13/04/2005SPORT, str. 35

Piłka nożna. Wtorkowe ćwierćfinały Ligi Mistrzów

Bayern strzelił gole w 90. i 94. min, ale wygrana 3:2 z Chelsea nie dała mu awansu. Mecz w Mediolanie został przerwany w 75. min przez chuliganów Interu przy stanie 1:0 dla Milanu

Kwadrans przed końcem sędzia Markus Merk anulował gola Estebana Cambiasso. Na trybuny dotarła wieść, że telewizyjne powtórki wykazały, iż niesłusznie. W kierunku bramkarza Didy (niepokonany w Champions League od 526 min) pofrunęły płonące race. Jedna z nich trafiła brazylijskiego bramkarza w plecy. ...