Remis na śniegu

[podpis]
SPORT dodatek do SPORT nr 25, wydanie z dnia 31/01/2005, str. 12

PIŁKA NOŻNA * Sparingi

Piłkarskie derby okazały się niezwykle ciekawym widowiskiem. Dwie "filmowe" bramki były ozdobą tego meczu, w którym nie zabrakło szybkich akcji i ostrych starć w wykonaniu zawodników obu drużyn

Pierwsze minuty to przewaga podopiecznych Piotra Tyszkiewicza, którzy niemal zamknęli torunian na ich połowie. Nastawieni na grę z kontry zawodnicy z grodu Kopernika mieli problemy z przedostaniem się pod bramkę Jakuba Skrzypca. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych (murawa pokryta ...