Legia testuje przed Zabrzem

[podpis] MAC
SPORT nr 17 dodatek do SPORT nr 101, wydanie z dnia 02/05/2005SPORT STOŁECZNY, str. 11

Piłka nożna * 23. kolejka III ligi

Znicz zmarnował szansę na samodzielne liderowanie i stracił punkty w Skierniewicach. Przed środowym meczem ekstraklasy w Zabrzu kilku kandydatów do składu w III lidze przetestowała Legia. Najlepiej wypadł Dariusz Dudek, ale on na mecz z Górnikiem nie ma szans pojechać

Dudek w meczu z Legionovią praktycznie zdominował prawą stronę boiska. Strzelił gola z karnego, ale w ostatnich sekundach pierwszej połowy, gdy za faul na Ireneuszu Kowalskim z boiska wyleciał bramkarz Legionovi...