Worek medali dla naszych

[podpis] WAK, PAP
SPORT dodatek do SPORT nr 43, wydanie z dnia 21/02/2005HOKEJ/INNE WYDARZENIA, str. 8

LEKKOATLETYKA * HMP Spała

Znakomicie spisali się krakowscy lekkoatleci w rozgrywanych w Spale Halowych Mistrzostwach Polski. Złote medale zdobyli Wioletta Frankiewicz i Rafał Snochowski w biegach na 1500 m, Grzegorz Sudoł w chodzie na 5000 m oraz Marcin Urbaś na 200 m

Sobotni złoci medaliści z Krakowa uzyskali rekordy życiowe na swoich dystansach. Zawodnik Wawelu Rafał Snochowski (3.43,99) nieoczekiwanie pokonał Etiopczyka z polskim paszportem Yareda Shegumo, a Sudoł (19.17,75, zawodnik AZS AWF) gdańs...