Podobne artykuły
-
Unijne miliony dla muzeów
strony lokalne GW - Gdańsk
Pawilon wystawienniczo-edukacyjny przy Grodzisku w Sopocie, remont Bastionu Furta Wodna w Twierdzy Wisłoujście i adaptacja na cele kultury zabytkowych budynków wsi w Swołowie to projekty, które zostaną zrealizowane dzięki funduszom z Unii Europejskiej
-
Jeszcze jeden program
Gazeta Wyborcza
Kolejny w ostatnich latach program stabilizacji gospodarki - i pierwszy, który podobno zyskał uznanie Międzynarodowego Funduszu Walutowego - przygotowany został przez rząd, ściśle Ministerstwo Finansów. Miałby się on stać podstawą tzw. programu dostosowawczego, niezbędnego do uzyskania pomocy międzynarodowych instytucji finansowych.Program stawia sobie za cel zrównoważenie w ciągu trzech najbliższych łat gospodarki i poważne ograniczenie inflacji.
-
Kotły czystości
Gazeta Wyborcza
"Naszym celem jest stymulowanie i organizowanie biznesu ekologicznego w Polsce. Musimy takie chronić polskich inwestorów przed byle jakimi, szkodliwymi kontaktami" - powiedział prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska Bronisław Kamiński otwierając w środę w Warszawie polsko-szwedzkie sympozjum na temat ochrony atmosfery.