A chciał remisu...

[podpis] LECH
GW Kielce nr 247, wydanie z dnia 22/10/2005SPORT, str. 8

III LIGA PIŁKARSKA ; Porażka Wiernej

Piłkarze Wiernej Małogoszcz do 80. minuty meczu z Hutnikiem Kraków prowadzili 2:0. Ale przegrali 2:3 i nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli

Piorunujący finisz krakowian zaskoczył nawet ich trenera Roberta Kasperczyka. Przez większość meczu prawie nie reagował na wydarzenia na boisku, ale w końcówce nie wytrzymał. - Zawału przez was dostanę - krzyczał do piłkarzy gdy w 93. minucie Dariusz Dutka z ośmiu metrów strzelił zwycięskiego gola dla jego zespołu. - Przed meczem troch...