Gorsi od Realu

[podpis] DW
SPORT nr 43 dodatek do SPORT nr 254, wydanie z dnia 31/10/2005LIGI ZAGRANICZNE, str. 9

Liga hiszpańska * 9. kolejka

"Zły Real wygrał z jeszcze gorszym Betisem" - napisał "AS" po zwycięstwie "Królewskich" 2:0. Guti dedykował wygraną Arrigo Sacchiemu i Alfredo di Stefano. Ironicznie

Real grał bez Ronaldo, Julio Baptisty, Davida Beckhama i Zinedine'a Zidane'a. Drugi gol Robinho w Primera Division dał mu prowadzenie tuż przed przerwą, a bramka Mejii w 79. min zapewniła trzy punkty (Mejia zmienił Diogo kilkadziesiąt sekund wcześniej). Betis, bez zawieszonego Joaquina, grał fatalnie i jak pisze ...