Arsenal na łopatkach

[podpis] MISZA
SPORT nr 50 dodatek do SPORT nr 294, wydanie z dnia 19/12/2005LIGI ZAGRANICZNE, str. 4

LIGA ANGIELSKA

Arsenal przegrał z Chelsea 0:2 i traci do lidera 20 punktów! Jakby tego było mało, mistrzowie Anglii kuszą Henry'ego tygodniówką w wysokości 150 tys. funtów. Grzegorz Rasiak zagrał dziewięć minut w meczu Tottenham - Middlesbrough

Jedyną szansą Arsenalu było wznieść się na wyżyny i mieć mnóstwo szczęścia. Zabrakło i tego, i tego. W 21. minucie Rob Styles nie uznał gola Robina van Persie, odgwizdując bardzo kontrowersyjnego spalonego. Wcześniej Thierry Henry trafił w słupek. "K...