Boomshackalak na plaży

[podpis] AGNIESZKA WOŹNIAK
GW Mazowsze (Płock) nr 148, wydanie z dnia 27/06/2006Z DRUGIEJ STRONY, str. 2

Boomshackalak na plaży

Apache Indian będzie gwiazdą Reggaeland. Jego hit "Boomshackalak" pojawił się w ponad 70 reklamach telewizyjnych, w filmach "Głupi i głupszy", "Scooby-Doo 2", "Wallace & Gromit".

Nowy płocki festiwal rozpocznie się 8 lipca w południe i potrwa do rana. Na plaży oprócz dużej sceny będzie też namiot soundsystemowy. Zabrzmi miks brzmień reggae wzmocnionych m.in. elementami ska, dance hall, ragga czy transowym dubem.

Program imprezy jest już zamknięty. Działa strona internetowa (www.reggae...

PL-DLO

Podobne artykuły

 • Jeszcze raz Scooby

  Gazeta Wyborcza

  Wytwórnia Warner Bros zapowiada nakręcenie drugiej części filmu "Scooby-Doo". Pierwsza część weszła w zeszłym tygodniu na ekrany amerykańskich kin i odniosła duży sukces, zarabiając w ciągu pierwsze

 • Scooby Doo w internecie

  KOMPUTER

  Na Wyspie Strachów, popularnym wśród studentów miejscu wypoczynku, dzieją się rzeczy dziwne. Wszystko wskazuje na to, że kurort jest nawiedzony - co rusz ktoś spotyka ducha lub inną tajemniczą zjawę.

 • ZAPROSZENIA

  CO JEST GRANE

  10 podwójnych zaproszeń do Multikina na Ursynowie na dowolnie wybrany seans grany od 19 do 22 sierpnia mamy dla czytelników, którzy jako pierwsi dodzwonią się w piątek w godz. 14.05-14.15 pod nr tel

Polecane tematy