Klinsmann jest wypalony

[podpis] MLN, LOP
Gazeta Wyborcza nr 162, wydanie z dnia 13/07/2006SPORT, str. 31

PIŁKA NOŻNA

Na nic błagania rodaków, Juergen Klinsmann zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Niemiec

Następcą został jego dotychczasowy asystent Joachim Loew. - Ostatnie dwa lata, a zwłaszcza 30 dni mundialu, zrujnowały mnie psychicznie. Czuję się wypalony. Wiem, że nie znajdę w sobie energii dla kadry - oznajmił wczoraj Klinsmann. Na razie wybiera się na półroczne wakacje, a potem chce wieść normalne życie z rodziną w Kalifornii.

Trener zarzeka się, że nie jest zainteresowany pro...

RP-DGW

• Pożegnanie

Niemiecki piłkarz Juergen Klinsmann po raz ostatni wystąpi na boisku 31 maja w Stuttgarcie w meczu swego byłego klubu VfB ze sławami światowego futbolu. Klinsmann, który 108. razy zagrał w reprezenta

• Kamień z serca ambasadora

SPORT

Jeden z najlepszych niemieckich piłkarzy ostatniej dekady, mistrz świata z 1990 i Europy z 1996 roku, Juergen Klinsmann po raz ostatni wystąpi na boisku 31 maja w Stuttgarcie. Organizacji pożegnalneg

• Niemiecki charakter

(P) Do 66. minuty Brazylijczycy prowadzili 3:0 w kolejnym meczu US Cup w piłce nożnej. Mimo to mistrzowie świata nie przegrali. Juergen Klinsmann strzelił wyrównującą bramkę dla Niemców w 90. minucie