Zgodnie z planem

[podpis] ANNA MONKOS
SPORT dodatek do SPORT nr 43, wydanie z dnia 20/02/2006, str. 12

LSK * Gwardia Wrocław - Grześki Kalisz 1:3

Siatkarki Gwardii niespodziewanie wysoko wygrały z Grześkami pierwszego seta, ale potem zabawa się skończyła i rywalki bez problemów wygrały za trzy punkty. - Zajęcie ósmego miejsca będzie dla nas zadaniem arcytrudnym - przyznał po meczu trener Rafał Błaszczyk

Początek pojedynku lidera tabeli z walczącą o utrzymanie w lidze Gwardią był zaskakujący. Miejscowe pewnie prowadziły od początku meczu i powiększały przewagę. Grały pewnie i konsekwentnie, a co najważniejsze - bez komp...