Wszystko organizujemy najtańszymi środkami

[podpis] ROZMAWIAŁ MARCIN NIERADKA
GW Szczecin nr 175, wydanie z dnia 28/07/2006SPORT, str. 18

Rozmowa z Jędrzejem Bieleckim

Wszystko organizujemy najtańszymi środkami

Marcin Nieradka: Jak zaczęła się pańska przygoda z kobiecą piłką?

, prezes Victorii Sianów występującej w I lidze kobiet: Przypadkowo zostałem nauczycielem WF-u w sianowskiej szkole. Na początku prowadziłem zajęcia z piłki nożnej tylko z chłopcami. Dziewczyny jednak same chciały grać i zapytały mnie, czy im pomogę. Nie odmówiłem i dziś w Sianowie widok kobiety kopiącej piłkę to rzecz normalna. W sporcie nie ma dla nich żadnych barier.

Co jest największym problemem Victorii?

- Mam...

SZ-DLO

Podobne artykuły

 • PTBS oporny i walczący

  strony lokalne GW - Poznań

  Komitet ochrony lokatora i składka na prawnika - takimi środkami lokatorzy Poznańskiego TBS-u chcą walczyć z podwyżkami czynszów. - Nie zamierzamy pozostać bierni! - deklarują

 • Jedność czy rozpad

  Gazeta Wyborcza

  Prezydent Havel próbu­je wszelkimi środkami ocalić jedność Czechosłowacji. Vaclav Klaus - wicepremier rządu federalnego, minister finansów i lider prawicowej Obywatel­skiej Partii Demokratycznej - oznajmił w środę w wywia­dzie dla pilzneńskiego dzienni­ka "Nova Pravda", że możli­wość podziału państwa jest "w pełni realna i w pewnym sen­sie racjonalnie uzasadniona". Dodał jednak, że nie chciałby, by do tego doszło.

 • Mniej ulg w komunikacji

  Gazeta Wyborcza

  (W) Rada Ministrów przyjęła we wtorek projekt ustawy ograniczającej prawo do bezpłatnych i zniżkowych przejazdów środkami komunikacji publicznej.

Polecane tematy