Będą się uczyć aktorstwa

[podpis] ANNA JUREK
GW Radom nr 185, wydanie z dnia 09/08/2006WYDARZENIA, str. 3

Będą się uczyć aktorstwa

Rusza szósta edycja Warsztatów Teatralnych w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Tym razem tematem przewodnim spotkań będzie aktorstwo.

W tym roku warsztaty poprowadzi aktorka Powszechnego - Izabela Brejtkop-Frączek. - Uczestnicy zapoznają się z elementarnymi zadaniami aktorskimi. Będą także pracować nad wyobraźnią, co dla osób występujących na scenie jest szczególnie ważne - mówi Adam Sroka, dyrektor Powszechnego.

Nie zabraknie zajęć z wiedzy o teatrze. Uczestnicy ...

RA-DLO

Podobne artykuły

 • Fuksówkowy bunt studentów aktorstwa

  strony lokalne GW - Wrocław

  Studenci pierwszego roku Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu buntują się przeciw tradycji gnębienia pierwszego roku, tzw. fuksówce. Część zamierza odmówić wykonywania głupich poleceń starszych kolegów

 • W teatrze uczą aktorstwa. Seniorów za darmo

  strony lokalne GW - Opole

  Ognisko teatralne, które działa przy Teatrze Kochanowskiego, ma już rok. I szuka nowych adeptów aktorstwa. Nabór odbędzie się w sobotę.

 • Idę, stąpając po linie

  WARTO

  - Na początku chciałem być gwiazdą - Adam Szczyszczaj, aktor Teatru Polskiego, nagrodzony WARTO w kategorii "teatr" za role w "Biesach" w reż. Krzysztofa Garbaczewskiego i "Szosie Wołokołamskiej" - Barbary Wysockiej, opowiada o swojej drodze do aktorstwa, ryzyku, jakie mu towarzyszy, i przekraczaniu granic na scenie

Polecane tematy