Eliksir rocka

[podpis] AGNIESZKA WOŹNIAK
GW Mazowsze (Płock) nr 187, wydanie z dnia 11/08/2006CO JEST GRANE, str. 13

FESTIWAL MŁODYCH

Eliksir rocka

Trwa Festiwal Rockowe Ogródki. Przez całe wakacje na plenerowej scenie klubu Rock '69 słuchamy młodych zespołów z całej Polski. Walczą o nagrodę główną - nagranie płyty. W ten weekend akcent płocki. Trzymamy kciuki!

Soma

Gra od 2003 r. Zespół stworzyła grupa przyjaciół z Małachowianki. Na początku skupili się na muzyce akustycznej, ale kiedy do składu dołączyła Heńka... - Przestawiliśmy się na mocniejsze brzmienie - wspominają muzycy.

Po kilku przetasowaniach wreszcie wyklarował ...

PL-DLO

Podobne artykuły

 • Rockowo w Sandomierzu

  GW Kielce

  Koncerty Braci Cugowskich i Kakadu, występy kabaretu Pigwa Show i klaunów, a także pokazy sztucznych ogni to największe atrakcje "Pikniku z Radiem Kielce". Impreza zaczyna się w sobotę o godz. 14.30.

 • Sumptuastic

  CO JEST GRANE

  Dziś w Bolesławieckim Ośrodku Kultury w sali kina Forum wystąpi grupa Sumptuastic, która zapowiada muzyczną podróż po kulturach egzotycznych narodów. Początek koncertu o godz. 13, za wstęp zapłacicie

 • ZAPROSZENIA. JUTRO

  GW Wrocław

  Zespoły Twisters, Sumptuastic, Leszcze oraz Ewelina Flinta zagrają jutro podczas sześciogodzinnego koncertu charytatywnego w Lubaniu. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie ciężko chorych

Polecane tematy