Masz głos nawet za granicą

[podpis] KUBA
GW Kraków nr 180, wydanie z dnia 03/08/2006JEDYNKA, str. 1

Masz głos nawet za granicą

Przed jesiennymi wyborami samorządowymi w poszczególnych krakowskich dzielnicach odbędą się debaty z kandydatami na radnych.

Przygotowania spotkań podjęły się trzy krakowskie organizacje pozarządowe: Europejskie Centrum Młodzieży, Stowarzyszenie Doradców Europejskich "PLinEU" oraz Towarzystwo Interwencji Kryzysowej. Debaty odbędą się w ramach ogólnopolskiej akcji "Masz głos, masz wybór" zainicjowanej przez Fundację im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szkoła Liderów.

- Celem akcji je...

KR-DLO

Podobne artykuły

 • Jak sprywatyzować naszą giełdę

  Gazeta Wyborcza - Kraj

  Warszawska giełda weszła w wiek dojrzały. Czas, by państwo wypuściło ją spod matczynych skrzydeł. Ale może lepiej powierzyć jej los szerokiemu gronu wypróbowanych przyjaciół z kraju zamiast silnemu bogaczowi z zagranicy, który mógłby ją zdominować?

 • Ekologiczny savoir-vivre, czyli jak pomorskie firmy uczą dzieci ekologii

  Magazyn Pomorski

  Trzech magicznych słów uczymy zaraz po tym, jak dziecko nauczy się chodzić, tak samo jak uczymy posługiwać się łyżką i widelcem. A kiedy warto zacząć wpajać dzieciom zasady ekologii? Tutaj obowiązuje ta sama zasada: im wcześniej, tym lepiej

 • MAK swoje, Polacy swoje. Co dalej?

  Gazeta Wyborcza

  Chcemy rozmawiać i wyjaśnić różnice - mówią polscy eksperci badający przyczyny katastrofy smoleńskiej. Ale zdaniem Rosjan polskie ustalenia nie zmienią ustaleń MAK

Polecane tematy