Kto dał broń gangsterowi?

[podpis] SZYMON JADCZAK
GW Kraków nr 181, wydanie z dnia 04/08/2006WYDARZENIA, str. 3

Kto dał broń gangsterowi?

Kontrolerzy z Komendy Głównej Policji i krakowskiej prokuratury rejonowej sprawdzają, w jaki sposób gangster Adam B., ps. "Goebbels", dostał pozwolenie na broń, z której w środę zastrzelił dwie osoby i jedną ranił.

W środę "Goebbels" zastrzelił w barze Elena w Płaszowie swoją byłą kochankę, jej znajomego, a ojczyma dziewczyny ciężko ranił. Na koniec strzelił sobie w usta. Posługiwał się bronią, na którą dostał w marcu pozwolenie od policji.

- Jeśli potwierdzą się informacje, że Adam B...

KR-DLO

Podobne artykuły

 • Kto dał broń gangsterowi?

  Gazeta Wyborcza

  Krakowski gangster Adam B. zabił w środę dwie osoby, jedną ranił, na końcu strzelił do siebie. Policja zgodziła się na wydanie mu broni mimo informacji, że Adam B. groził śmiercią co najmniej dwóm os

 • Dwa listy przed zbrodnią

  Gazeta Stołeczna

  Wojciech K., który w środę po południu na Bródnie zastrzelił swoją córkę i żonę, napisał przed zbrodnią dwa listy - jeden do rodziny, drugi do ministra sprawiedliwości. Jeden z listów policja znalazł

 • Człowiek w zagrożeniu

  Gazeta Stołeczna

  Dziś w ramach dwudniowego przeglądu filmów dokumentalnych nagrodzonych w latach 1990-95 na Festiwalach Mediów w Łodzi - "Świat w zagrożeniu" - można zobaczyć w godz. 17-18.45: "Sposób na życie" reż.

Polecane tematy