STOŁECZNA OPINIA PUBLICZNA - 0 22 555 47 50

STOŁECZNA OPINIA PUBLICZNA - 0 22 555 47 50

Gazeta Stołeczna nr 218, wydanie z dnia 18/09/2006Z DRUGIEJ STRONY, str. 2

Dziwię się ludziom, którzy protestują przeciw budowie spalarni śmieci w Czajce, a nie np. przeciw praktyce spalania śmieci w domu lub na wysypiskach odpadów. A więc "nie" tam, gdzie można zrobić coś dobrego dla środowiska naturalnego, a "tak" dla niekontrolowanego emitowania rakotwórczych dioksyn?

Schody ruchome na Dworcu Centralnym nieruchome. Z walizką trzeba się na nie wspinać. Po co było je wprowadzać, skoro stoją?

Chciałbym skomentować komentarz Dariusza Bartoszewicza a propos g...

WA-DLO

Podobne artykuły

 • Żadnej trasy ma nie być

  Gazeta Stołeczna

  Wbrew zapowiedziom Trasa Świętokrzyska ma biec przez niski most na Wiśle, łączyć się z Wisłostradą, a potem tunelem pokonać skarpę warszawską. Mieszkańcy Śródmieścia i Powiśla nie chcą żadnej wersji.

 • Kreowanie Gehry'ego

  Gazeta Stołeczna

  Czy Frank O. Gehry - architekt wizjonerskich budowli, do których pielgrzymują miłośnicy sztuki budowania z całego świata - zaprojektuje w Warszawie muzeum sztuki współczesnej? Nieoczekiwanie na wczor

 • Nawet prąd na lewo

  GW Opole

  Minister skarbu odwołał Waldemara Skomudka ze stanowiska prezesa Zakładu Energetycznego w Opolu. Na jego miejsce powołał radnego SLD z sejmiku wojewódzkiego Marka Bartoszewicza. Skomudek był prezese

Polecane tematy