Dorota Masłowska na szczecińskim Festiwalu Sztuk

[podpis] KUL
GW Szczecin nr 232, wydanie z dnia 04/10/2006WYDARZENIA, str. 3

Dorota Masłowska na szczecińskim Festiwalu Sztuk

Czwartkowe spotkanie z Dorotą Masłowską - tegoroczną zdobywczynią Nagrody Literackiej "Nike" - to główna atrakcja rozpoczynającego się dziś II Festiwalu Sztuk. W programie także koncerty, wystawy, dyskusje.

Wszystkie imprezy festiwalu odbywać się będą w Klubie 13 Muz, ale inaugurację - wyjątkowo - zaplanowano 40 km od Szczecina, w Schloss Broellin. Dziś o godz. 20.30 zostanie tam pokazany film dokumentalny "DDR - inaczej niż w raju". Po nim odbędzie się koncert muzyki z filmu "Good bye, ...

SZ-DLO

Podobne artykuły

 • Masłowska i język Google

  [ TEM WA ] - Metro - Warszawa

  "Kochanie zabiłam nasze koty" to tytuł najnowszej książki Doroty Masłowskiej. Najbardziej oczekiwany tytuł jesieni w księgarniach już w środę. O autorce i o tym, skąd się w niej wziął wewnętrzny dresiarz, żarty z Radia Maryja i język Google - przeczytacie w najnowszym numerze "Książek. Magazynu do czytania"

 • Dorota Masłowska wraca z "Pawiem"

  GW Trójmiasto (Gdańsk)

  Pochodząca z Wejherowa Dorota Masłowska wydaje w maju drugą - po "Wojnie polsko-ruskiej" - powieść "Paw królowej" Po medialnej burzy wokół Masłowskiej, która w momencie wydania "Wojny" miała 19 lat,

 • Boki zrywać? Niekoniecznie

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza

  Nowy Jork zamiast Polski w nowej powieści Masłowskiej. "Przyjaźń przez Facebook, sport z konsoli, seks przez kamerkę, wychowanie dzieci przez Skype?a" - tak, taka jest dziś właśnie nasza kondycja, ale, u licha, czy ktoś o tym nie wie?

Polecane tematy