Piasek znowu nagrywa z Chojnackim

[podpis] PES
GW Kielce nr 240, wydanie z dnia 13/10/2006Z DRUGIEJ STRONY, str. 2

Piasek znowu nagrywa z Chojnackim

"Saxophonic", nowa płyta Roberta Chojnackiego, do której teksty napisał Andrzej "Piasek" Piaseczny, to propozycja kieleckiego wydawnictwa Ferment.

Wszyscy pamiętają wielki sukces komercyjny pierwszej wspólnej płyty Chojnackiego i "Piaska" "Sax & Sex". Po dziesięciu latach muzycy spotkali się ponownie. Robert Chojnacki wystąpił w roli kompozytora, a Andrzej Piaseczny jako główny autor tekstów i wokalista na nowej płycie.

Jej premiera dziś - na przekór dzisiejszej dacie - o godz. 13.13 ...

KI-DLO

Podobne artykuły

 • Unia chce z Akcją

  GW Kraków

  Krakowska Unia Wolności skierowała wczoraj do Akcji Wyborczej Solidarność pismo, w którym zwraca się o podjęcie rozmów w sprawie uzgodnienia kandydatów do Senatu i podpisanie w tej sprawie umowy.

 • JASTRZĘBIE ZDRÓJ / Najładniejszy sklep

  GW Katowice

  Dom Handlowy "Gwarek", Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju oraz Dom Handlowy "Domus" zwyciężyły w konkursie na najlepszy wystrój placówki handlowej i usługowej. W konkursie ogłoszonym w 1998 r. udz

 • Manggha Na Fali

  GW Kraków

  Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha" zwyciężyło w konkursie na najlepszy krakowski budynek użyteczności publicznej, wzniesiony w ostatniej dekadzie. W tej edycji konkursu "Życie w architekt

Polecane tematy