Burmistrz Choroszczy w walce o baner wyborczy

[podpis] JAME
GW Białystok nr 263, wydanie z dnia 10/11/2006WYBORY, str. 4

Burmistrz Choroszczy w walce o baner wyborczy

Urzędnicy gminni nie mają prawa zdejmować banerów wyborczych - postanowił wczoraj Sąd Okręgowy w Białymstoku po przeprowadzonym w trybie wyborczym postępowaniu.

W związku z tym obecny burmistrz podbiałostockiej Choroszczy Jerzy Ułanowicz, ubiegajacy się o ponowną elekcję (reprezentat KWW Zgoda Współpraca Rozwój), będzie musiał ponownie powiesić materiał promocyjny swojego kontrkandydata - Jana Czarnieckiego z KWW Ruch Obywatelski gminy Choroszcz.

Zamocowany pod koniec października nie...

BI-DLO

Podobne artykuły

 • Wyjątek krytyczny

  [ DLO RZ ] - strony lokalne GW - Rzeszów

  I żeby chociaż to się miastu opłacało. Żeby dopuszczanie wyjątków przynosiło jakieś znaczące dla blisko miliardowego budżetu wpływy. A gdzie tam. Za baner, który na 3 Maja zawiesił senator Kazimierz Jaworski i spółka, miasto zainkasowało 576 zł. Parkujący na rynku samochód przyniósł kolejne 1400 zł. Wyjątkowo marna cena za dopuszczenie wyjątków łamiących reguły

 • MOSiR wycina reklamy

  strony lokalne GW - Toruń

  Toruński MOSiR cenzuruje reklamy z powodu ich kontrowersyjnych treści. Nie pozwolił na to, aby mieszkańcy zobaczyli baner z pytaniami: "Ile można tkwić w korkach?", "Czy nie wku... rza Cię sytuacja w Toruniu", "Gdzie jest Gospodarz?", "Czy nie masz tego dosyć?"

 • Powiesił baner, złamał ciszę

  GW Częstochowa

  Baner popierający kandydata PO do Sejmu wywiesił na płocie swej posesji mieszkaniec ul. Zielonej w podczęstochowskich Łojkach. Policji przyznał, że wywiesił go w sobotę ok. godz. 21. Teraz jego winę

Polecane tematy