Radom - Kraków na remis

[podpis] MICHAŁ PODLEWSKI
GW Radom nr 276, wydanie z dnia 27/11/2006, str. 11

KOSZYKÓWKA. W odmiennych nastrojach kończyły radomskie zespoły AZS-u Politechnika i Rosabudu wczorajsze pojedynki z krakowianami. Akademicy pokonali Cracovię na własnym parkiecie, Rosabud uległ na wyjeździe Basketowi

Niewymuszone proste błędy, indywidualne popisy i kolekcjonowanie przewinień osobistych sprawiły, że schodząc na przerwę pojedynku z bardzo słabo prezentującą się Cracovią, akademicy przegrywali 14 "oczkami". Niewielu kibiców w hali Politechniki wierzyło wówczas...

RA-DLO

• Alba/Alstom Chorzów - Wisła 116:75

GW Kraków

Nieudanie rozpoczęli play off występujący w I lidze krakowscy koszykarze. Tylko na początku prowadzili 2:0 i 4:2, po czym do końca nie stawiali już oporu gospodarzom i z każdą minutą mieli coraz więk

• Basket plażowy

sport

150 widzów obserwowało słabiutki mecz. Poznaniacy niemal przez cały czas mieli wyraźną przewagę. Krakowianie popełniali seryjnie błędy w najprostszych elementach gry. Tylko w rzutach za 3 pkt padł re

• Mistrzostwa dla starszych

GW Poznań

Drużyna Poznania wygrała turniej oldbojów w hokeju na trawie. W rzutach karnych pokonała w finale Mastersów z Pałuk. Były to pierwsze w Polsce tego typu zawody dla oldbojów. Ich pomysłodawcą był Andr