PIŁKA NOŻNA

Dziurawa pomoc "Białej Gwiazdy"

[podpis] MICHAŁ BIAŁOŃSKI, ROZMAWIAŁ MICHAŁ BIAŁOŃSKI
GW Kraków nr 276, wydanie z dnia 27/11/2006SPORT, str. 13

W sparingowym meczu Wisła Kraków rozbiła trzecioligowego Górnika Wieliczka 6:0. Mimo sześciu goli trudno o optymizm przed czwartkowym meczem z FC Basel - kontuzji doznał Radosław Sobolewski

Obsada środka pomocy to główny problem trenera Dragomira Okuki przed czwartkowym meczem w fazie grupowej Pucharu UEFA.

Zresztą Okuka po części sam sobie nawarzył piwa. W meczu Pucharu Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin przez pełne 90 minut polecił grać środkowemu pomocnikowi Jacobowi Burnsow...