Zrób cytologię, nie zwlekaj!

[podpis] AGNIESZKA POCHRZĘST
Gazeta Stołeczna nr 20, wydanie z dnia 24/01/2007WYDARZENIA, str. 6

Zrób cytologię, nie zwlekaj!

Irmina Bębnowska poszła na cytologię w ostatniej chwili. Skończyło się na strachu i operacji. W Polsce codziennie z powodu raka szyjki macicy umiera pięć Polek. Mogłyby żyć, gdyby wcześniej zgłosiły się na bezpłatne badania cytologiczne.

W czwartek do "Gazety" dołączymy specjalny dodatek o raku szyjki macicy. Podamy w nim wybrane adresy placówek, w których kobiety mogą za darmo zrobić badania cytologiczne. Napiszemy, kto powinien się zaszczepić i jak chronić się przed tą chorobą.

Do zr...

WA-DLO

Podobne artykuły

 • Zrób cytologię, nie zwlekaj ani dnia!

  GW Opole

  Irmina Bębnowska poszła na cytologię w ostatniej chwili. Miała stan przedrakowy szyjki macicy. Skończyło się na strachu i operacji W Polsce codziennie z powodu raka szyjki macicy umiera pięć Polek.

 • Zrób cytologię, nie zwlekaj!

  GW Białystok

  Irmina Bębnowska zdążyła zrobić cytologię w ostatniej chwili. Skończyło się na strachu i operacji. W Polsce z powodu raka szyjki macicy umiera codziennie pięć kobiet. Niektóre mogłyby przeżyć, gdyby

 • Zrób sobie cytologię, nie zwlekaj!

  GW Katowice

  W Polsce z powodu raka szyjki macicy codziennie umiera pięć kobiet. Mogłyby żyć, gdyby zgłosiły się na badania cytologiczne Trwa Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy. Dzisiaj do "Gazety" dołączyliśmy

Polecane tematy