CZYTELNICY DO ,,GAZETY"

Grzech siódmy? Nepotyzm!, W Płocku jest, jak jest, niech idzie, jak idzie

[podpis] IMIĘ I NAZWISKO DO WIADOMOŚCI REDAKCJI, ANIA KOZŁOWSKA
GW Mazowsze (Płock) nr 45, wydanie z dnia 22/02/2007Z DRUGIEJ STRONY, str. 2

Grzech siódmy? Nepotyzm!, W Płocku jest, jak jest, niech idzie, jak idzie

NEPOTYZM w życiu publicznym miasta. Nie mają tutaj żadnych szans osoby wykształcone z doświadczeniem zawodowym, lecz mające własne zdanie. Nie znają swojego miejsca w szeregu. Czeka ich poniżenie, upokorzenie. Sami w końcu zrezygnują ze swojego, często wręcz "misyjnego" traktowania pracy. Zrezygnują, bo jak długo można walczyć z wiatrakami?

Przyznam szczerze, że z dużym zainteresowaniem przeczytałam artykuł z pierwszej strony poniedziałkowej "Gazety Wyborczej". Jestem płocczanką od ur...

PL-DLO

Podobne artykuły

 • CIĄGŁA DESPERACJA ALICE MUNRO

  Wysokie Obcasy Kraj

  Dziękowała obu mężom za traktowanie jej pisania jako poważnej pracy: "W moim pokoleniu znalezienie takich mężczyzn nie było łatwe. To, że złapałam ich dwóch, czyni mnie szczęściarą"

 • Jak wychować sobie księcia z bajki

  Gazeta Wyborcza

  Już w kinach "Zaplątani" - 50. film wytwórni Walta Disneya. Jak zmienił się disnejowski model księcia i księżniczki od czasów "Królewny Śnieżki" z 1937 r.?

 • Dłuższa praca Polaków

  Gazeta Wyborcza

  Za 30 lat Polska będzie krajem 50- i 60-latków. Gospodarka będzie siwa, pod ludzi starszych układany będzie program telewizyjny i reklamy, a wszystkim śpiewać będzie zapewne 57-letnia Doda. Czy stać nas, by nie podnosić wieku emerytalnego?

Polecane tematy