Trakt Królewski skontrolowany

[podpis] MAŁGORZATA ZUBIK
Gazeta Stołeczna nr 61, wydanie z dnia 13/03/2007WYDARZENIA, str. 4

Trakt Królewski skontrolowany

Kontrolerzy ratusza wytropili nieprawidłowości przy przebudowie Krakowskiego Przedmieścia. Źle wynagradzano konsorcjum, które zarządza projektem.

Za przeciągający się remont dostało się Zarządowi Dróg Miejskich i Michałowi Borowskiemu, byłemu naczelnemu architektowi miasta. Napisała o tym wczorajsza "Rzeczpospolita". ZDM nie sprawdzał projektów, błędy opóźniły przetarg na wykonawcę remontu. Drogowcy nie dostali na czas projektu organizacji ruchu.

Nieprawidłowościami finansowymi kontr...

WA-DLO

Podobne artykuły

 • Paskudne, nie do ruszenia

  GW Kraków

  Najwcześniej za rok obskurne kramy z pamiątkami "zdobiące" podnóże Wawelu ustąpią miejsca stylowym budkom - Z tą tandetą coś trzeba zrobić - w tym jednym punkcie zgadzali się wczoraj miejscy urzędnic

 • Po mieszkania i porady

  NIERUCHOMOŚCI

  W niedzielę zakończyły się XII Targi Mieszkaniowe i Wyposażenia Wnętrz "Jak i z kim budować". Zaprezentowało się 75 firm z branży budowlanej. Przez cały weekend specjaliści "Gazety" pomagali zwiedzaj

 • Po prostu przyjdź

  GW Rzeszów

  Jeśli chcesz się dowiedzieć, co nam przyniesie wstąpienie do UE, jeśli chcesz rozwiać ostatnie swoje wątpliwości - odwiedź punkt informacji o Unii Europejskiej Mieści się on w Rzeszowie pod adresem:

Polecane tematy