Zagrają w środę

[podpis] BOR
GW Bydgoszcz nr 72, wydanie z dnia 26/03/2007SPORT, str. 14

Zagrają w środę

SIATKÓWKA Centrostal/Focus do środy musi poczekać na rozegranie meczu 17. kolejki z Aluprofem Bielsko-Biała. Spotkanie zostało przełożone, bo hala Łuczniczka była w ten weekend zajęta z powodu targów motoryzacyjnych. Mecz z bielszczankami (początek o 17) jest szalenie istotny dla naszego zespołu, bo zwycięstwo w nim zapewnia Centrostalowi/Focus Park trzecie miejsce po rundzie zasadniczej, którą zakończy sobotnim pojedynkiem we Wrocławiu z Gwardią.

W 17. kolejce natomiast niespodzianek nie...

BY-DLO

Podobne artykuły

 • Żalgiris Kowno w Gdańsku

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Wyjątkowo atrakcyjny mecz w Eurolidze zagrają w środę koszykarze Asseco Prokom Sopot. Ich rywalem będzie Żalgiris Kowno. Można już kupować bilety na to spotkanie.

 • DEMONICZNY DOKTOR I...

  strony lokalne GW - Płock

  W PONIEDZIAŁEK NA STARYM RYNKU RUSZY FESTIWAL RYNEK SZTUKI, KTÓRY POTRWA DO NIEDZIELI. JUŻ PIERWSZEGO DNIA BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ LEGENDARNY FILM "GABINET DOKTORA CALIGARI". W ŚRODĘ ODBĘDĄ SIĘ OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY BREAKDANCE I DESKOROLKOWE. NATOMIAST W CZWARTEK ZAGRAJĄ ZESPOŁY LESZEK CICHOŃSKI BAND I ŁĄKI ŁAN, ZAPREZENTUJE SIĘ TEŻ PRESTIŻOWY THEATERLABOR Z NIEMIEC

 • Meczowe pakiety Stoczniowca

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Zmienił się terminarz meczów hokeistów Energi Stoczniowiec. Najbliższe spotkanie gdańszczanie zagrają w środę 6 stycznia w Krynicy.

Polecane tematy