Historyczny sukces szczypiornistów Olimpii

[podpis] JANUSZ MINCEWICZ
GW Katowice nr 78, wydanie z dnia 02/04/2007SPORT, str. 17

Piłkarze ręczni Olimpii Piekary Śląskie po raz drugi w ćwierćfinale pokonali klub z Olsztyna i awansowali do półfinału mistrzostw Polski. Teraz będą walczyć o medale. To największy sukces klubu z Piekar w historii

Po dwóch spotkaniach obu drużyn było 1:1. Nic dziwnego, że decydujący mecz wzbudził duże zainteresowanie.

W kameralnej hali obserwował go nadkomplet publiczności. Gospodarze zaczęli bardzo źle i początkowo nic nie wskazywało, że wysoko wygrają. Po ośmiu minuta...