Co najmniej jeden zdradził

[podpis] W
Gazeta Wyborcza nr 162, wydanie z dnia 13/07/2007KRAJ, str. 5

Co najmniej jeden zdradził

Jest śledztwo w sprawie przecieku informacji o akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa - powiedział po wczorajszym posiedzeniu speckomisji koordynator służb specjalnych Zbigniew Wassermann.

Nadzwyczajne posiedzenie komisji zwołano, by wyjaśnić wątpliwości związane z akcją CBA, która miała wykryć korupcję w otoczeniu Andrzeja Leppera. Posłowie chcieli dowiedzieć się, czy CBA nie przekroczyło granic prowokacji i jak to możliwe, że Lepper został ostrzeżony o grożącym mu niebezpieczeństwie.

...

RP-DGW

Podobne artykuły

 • Afera przeciekowa: Jeśli nie Kaczmarek, to kto?

  Gazeta Wyborcza

  Pierwsze tygodnie śledztwa w sprawie przecieku o akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa miały "utopić" szefa MSWiA Janusza Kaczmarka. Czy po to, by chronić ministra Zbigniewa Ziobrę? Prokuratura wciąż b

 • Lepper: Myśleli, że zwycięzców się nie sądzi

  Gazeta Wyborcza

  - To była akcja służb w celu przejęcia władzy absolutnej przez pana Jarosława Kaczyńskiego i ludzi z jego otoczenia - mówił wczoraj przed komisją śledczą ds. nacisków Andrzej LepperLepper strącony pr

 • SLD przygarnęło Aumillera

  strony lokalne GW - Poznań

  - W Poznaniu zabierzemy mandat Platformie, a może nawet i PiS-owi. Walczymy o trzech posłów - zapowiada poseł Leszek Aleksandrzak, szef wielkopolskiego Sojuszu.

Polecane tematy