Znicz postraszył Arkę Gdynia

[podpis] ŁUKASZ CEGLIŃSKI
Gazeta Stołeczna nr 199, wydanie z dnia 27/08/2007SPORT, str. 23

PIŁKA NOŻNA. II LIGA

Świetny początek drugiej połowy, bramka na 2:1 w 77. minucie, ale ostatecznie remis 2:2. Znicz Pruszków urwał punkt faworytowi do awansu do ekstraklasy. Ale mógł nawet wygrać!

- Czuję ogromny niedosyt. Przed meczem nie brałbym remisu z Arką w ciemno, chcieliśmy wygrać - mówił, schodząc z boiska Bartosz Wiśniewski, lider klasyfikacji strzelców (siedem goli w siedmiu meczach). - Nie przestraszyliśmy się, walczyliśmy jak równy z równym, choć momentami rywale przewyższali nas zgr...