Wojna w odtwarzaczach MP3

[podpis] TIGI, REUTERS
Gazeta Wyborcza nr 210, wydanie z dnia 08/09/2007GOSPODARKA, str. 35

Wojna w odtwarzaczach MP3

Dwa miesiące po debiucie iPhone'a Apple obniżyło cenę nowego gadżetu aż o 200 dol. Spółka pokazała też nowe modele iPodów, najlepiej sprzedających się odtwarzaczy na świecie. Potaniały też - choć nie tak spektakularnie - odtwarzacze Microsoftu.

- Naszym zdaniem to jeden z siedmiu cudów świata - mówił wczoraj na konferencji Steve Jobs, szef Apple, wyciągając nowego iPoda z kieszeni dżinsów. iPody to w segmencie przenośnych odtwarzaczy gracz numer 1 - na całym świecie rozeszły się w ponad ...

RP-DGW

Podobne artykuły

 • iPod i ruchome obrazki

  Gazeta Wyborcza

  Jak przewidywała większość analityków, na specjalnej konferencji Apple pokazał w środę iPoda z możliwością odtwarzania plików wideo. W Europie Apple zorganizował ten pokaz w Studiu 4 telewizji BBC,

 • Co widać za Oknami?

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza

  - Premiera Windowsa 95 była najważniejszym wydarzeniem ostatnich 20 lat. Aż do dziś, bo debiut Windowsa 8 zdecydowanie je przewyższa - powiedział szef Microsoftu dziennikowi "Seattle Times". Ale czy koncernowi uda się wykonać skok z ery kursora i myszki w erę ekranów dotykowych?

 • DRUGIE ŻYCIE STEVE?A JOBSA

  Logo

  Gdybyście zainwestowali tysiąc dolarów w 1996 r., kiedy Steve Jobs wrócił do Apple, dziś mielibyście ponad 46 razy tyle.

Polecane tematy