Arka Gdynia jest już na plusie

[podpis] GRZEGORZ KUBICKI, WOJCIECH KANIA, BIELSKO-BIAŁA
Gazeta w Elblągu nr 185, wydanie z dnia 09/08/2007SPORT, str. 12

Piłkarze Prokomu Arka Gdynia, po emocjonującym meczu, wygrali na wyjeździe z groźnym Podbeskidziem Bielsko-Biała. Drużynę z Gdyni uratował rezerwowy Bartosz Karwan.

Karwan znów - podobnie jak w pierwszym meczu z Wartą Poznań - zaczął mecz na ławce rezerwowych. Wtedy strzelił bramkę zaledwie pięć minut po wejściu na boisko, a wczoraj potrzebował na to sześciu minut. Jego gol dał Arce zwycięstwo i tym samym Arka już po dwóch meczach odrobiła ujemne punkty, a nawet jest na plusie.