MPK ręka w rękę z pasażerami

[podpis] MARCIN BIELESZ
GW Lublin nr 185, wydanie z dnia 09/08/2007WYDARZENIA, str. 4

MPK ręka w rękę z pasażerami

Ponad 130 e-maili i listów, dziesiątki telefonów w ciągu tygodnia - taki był odzew na prośbę do pasażerów o współpracę przy opracowywaniu jesiennego rozkładu jazdy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.

- Wprawdzie wcześniej prowadziliśmy konsultacje z mieszkańcami miasta przed uruchomieniem komunikacji nocnej, ale tak szeroka akcja ma miejsce po raz pierwszy - mówi Stanisław Wojnarowicz, rzecznik prasowy MPK.

Już trwają prace nad jesiennym rozkładem jazdy, który zacznie obowiązywać...

LU-DLO

Podobne artykuły

 • Magiczna książka

  Gazeta Stołeczna

  Przewodnik po mieście złożony z magicznych listów można kupić w warszawskich księgarniach i w Biurze Ogłoszeń "Gazety" przy ul. Nowy Świat 27. Książka "Moje Miejsce Magiczne. Przewodnik po Warszawie"

 • Zagubione listy

  Co Jest Grane

  Film obyczajowy. Historia o zagubionych listach i odnalezionej miłości między Alice i Frankiem. Oboje pracują w Biurze Listów Niedoręczonych. Wspólnie starają się odnaleźć adresatów pewnej romantyczn

 • USA. Atak rycyną

  Gazeta Wyborcza

  Ślady rycyny - śmiertelnej i trudnej do zwalczenia trucizny - odnaleziono w poczcie lidera Republikanów w Senacie USA. Od wczoraj zamknięte są wszystkie senackie biura. Drugą kopertę ze śladami rycy

Polecane tematy