Jest sześciu, będzie ośmiu?

[podpis] rb
Gazeta Wyborcza nr 203, wydanie z dnia 31/08/1998SPORT, str. 32

LIGA HISZPAŃSKA. 1. kolejka

W sobotę ruszyła liga hiszpańska. Kilka klubów wzmacniało drużyny w ostatniej chwili. Nowych zawodników można było zgłaszać do piątku do 22.

Kilka minut po 21 Barcelona kupiła Patricka Kluiverta z AC Milan za 13 milionów dolarów. 22-letni Holender podpisał czteroletni kontrakt. Trzy minuty przed upływem terminu Betis Sewilla kupił za 5 mln dolarów z River Plate paragwajskiego obrońcę Celso Ayalę.

Rozmowy działaczy Milanu i Barcelony trwały 11 godzin. Wiceprezydent Barcelony Joan Gasp...