Armia zdusi grzyba

[podpis] BARTOSZ PIŁAT
GW Kraków nr 203, wydanie z dnia 31/08/2007WYDARZENIA, str. 3

Armia zdusi grzyba

Zdaniem ekspertów grzyb, który opanował podziemia Rynku Głównego, nie wydostaje się na powierzchnię. Dziś do akcji w podziemiach wkracza wojsko.

- Stężenie grzybów w powietrzu na płycie Rynku Głównego nie różni się od tego z ul. Kopernika, gdzie mamy od lat stały monitoring. To znaczy, że wszystko jest w normie i oddychanie na Rynku nie grozi złapaniem żadnych chorób - zapewniała wczoraj prof. Krystyna Obtułowicz z Zakładu Alergologii Collegium Medicum. Podkreśliła jednak, że monitoring p...

KR-DLO

Podobne artykuły

 • Powstało kosmiczne konsorcjum i zawalczy o pieniądze

  strony lokalne GW - Toruń

  Uniwersyteccy astronomowie łączą siły z uczonymi z Polskiej Akademii Nauk. Wczoraj podpisali umowę o stworzeniu konsorcjum, które zawalczy o status Krajowego Naukowego Ośrodka Wiodącego.

 • W SKRÓCIE

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Śpiewaj w Błękitnych Beretach Klub Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych szuka dzieci i młodzieży (w wieku 7-20 lat) o zainteresowaniach wokalnych i muzycznych do Zespołu Estradowego Błękitne Berety.

 • Sposób na piękny wygląd

  GW Łódź

  Manufaktura, gabinety dermatologiczne i apteki zapraszają na Dni Zdrowej Skóry.Centrum Zdrowej Skóry działa od wczoraj w Manufakturze, ale porad, jak dbać o cerę, udzielają także apteki w innych pun

Polecane tematy