Aż 38 tzw. stref rekreacji powstanie w powiecie wejherowskim. Boiska do siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki, bieżnie, skocznie, a nawet korty tenisowe będą służyły uczniom szkół ponadgimnazjalnyc...

Przemyt 650 litrów spirytusu o wartości 140 mln zł wykryli w nocy z poniedziałku na wtorek szczecińscy celnicy na statku ,Wejherowo' m/s, wracającym z Amsterdamu. Do ładunku nie przyznał się żaden z

• Wejherowo pełne alkoholu

[Próba przemytu alkoholu i papierosyów na ,Wejherowo' m/s.]

• Mimo mrozu

strony lokalne GW - Olsztyn

W zimowej przerwie zespoły szlifują formę podczas sparingów. W miniony weekend OKS 1945 przegrał w Gdańsku z tamtejszą Lechią 2:6. Kontrolne spotkanie mają za sobą także zawodnicy Jezioraka, którzy w Gdyni pokonali tamtejszy Bałtyk 3:1 (2:1). Iławianie szybko cieszyli się z prowadzenia - już w siódmej minucie golkipera rywali pokonał Jakub Drzystek. "Wyrównał" strzałem samobójczym Krzysztof Kressin (23). Wynik pojedynku ustalił Wojciech Figurski, najlepszy napastnik zespołu (41. i 53. min). Wojciech Tarnowski w Trójmieście testował Marcina Antczaka, który w rundzie jesiennej występował w Radzyniu Podlaskim. Nie próżnuje również Olimpia Elbląg, która wygrała 4:1 z Gryfem Wejherowo (po dwóch golach Honorata Stróża oraz jednym Andrzeja Matwijowa i Mateusza Kołodziejskiego).