Lider jedzie do Katowic po kolejne punkty

[podpis] PT
GW Częstochowa nr 209, wydanie z dnia 07/09/2007SPORT, str. 28

Lider jedzie do Katowic po kolejne punkty

PIŁKA NOŻNA

W szóstej kolejce rozgrywek III ligi Raków gra na wyjeździe z Rozwojem Katowice. Częstochowianie są liderem i jeszcze w tym sezonie nie przegrali.

Rozwój zajmuje siódme miejsce w tabeli, ale na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem. Piłkarze z Katowic zdobyli siedem punktów, a o stylu gry, jaki prezentują, świadczy ich bilans bramek: zaledwie trzy zdobyte i trzy stracone. To dowód na to, że preferują zachowawczy futbol.

Raków w tym sezonie imponuje za to skuteczności...

CZ-DLO

Podobne artykuły

 • Czarni do Krakowa po trzy punkty

  strony lokalne GW - Radom

   W 13. kolejce spotkań drugoligowa drużyna RCS-u Czarnych Radom podejmie sąsiada z ligowej tabeli - AZS Politechnikę Krakowską. Podopieczni Wojciecha Stępnia zamierzają zrewanżować się za bolesną porażkę w Radomiu (0:3).

 • Teraz będzie trudniej

  Sport.pl - Warszawa

  Polonia rozgromiła w Pruszkowie drugoligowy Znicz w drugim tegorocznym sparingu. W drużynie "Czarnych Koszul" nie zagrał jeszcze Władimir Dwaliszwili. Reprezentant Gruzji trenuje indywidualnie, bo do

 • Pierwsze zwycięstwo

  Sport.pl - Płock

  Dopiero w trzecim zimowym sparingu piłkarze Wisły mogli się cieszyć ze zwycięstwa. W Nowym Dworze Maz. wygrali ze Świtem 2:0. Zadebiutowali Boris Pesković i Piotr Petasz

Polecane tematy