null

• Młodzi powstrzymają Skrę?

GW Opole

SIATKÓWKA Mostostal wygrał w Bydgoszczy, mimo że o sile ataku zespołu decydowali 19-letni Bartosz Kurek i o rok starszy Jakub Jarosz. Czy to wystarczy na ugranie choćby seta ze Skrą Bełchatów?Przed s

• Oni wiedzą, w co zainwestować

Gazeta Edukacja - Zainwestuj w siebie

Najlepsi zarobili ponad 10 tys. zł na giełdzie, inni w ostatnich dniach stracili wszystko. Spokojnie, to tylko zabawa. We wrocławskim finale konkursu "Z klasy do kasy" spotkali się w piątek ci uczniowie, którym obracanie fikcyjnymi pieniędzmi wychodzi najlepiej

• Zaksa była blisko Skry

strony lokalne GW - Opole

Siatkówka. Bardzo blisko przerwania passy 22 ligowych zwycięstw Skry Bełchatów była na wyjeździe Zaksa Kędzierzyn-Koźle. Niestety, nasz zespół przegrał ostatecznie po niezwykle emocjonującej piątej partii i tym samym w całym meczu 2:3